Podstawki

1 | 2 | 3Wiosenne świeczniki / Sprzedane- zamów podobny

Komplet 3 świeczników w formie falowanych miseczek wykonany został z jasnej gliny i pokryty szkliwami w intensywnych wesołych kolorach- pomarańczowym, żółtym oraz zielonym.

Świeczniki będą ładnie prezentować się na wiosennym stole w towarzystwie żonkili lub wielkanocnych pisanek. Mogą być także niezobowiązującym upominkiem.

Średnica: ok. 8-11cm
Wysokość: 2,5-3,5cm

45 zł.

Czerwono-złote podstawki / Sprzedane- zamów podobny

Podstawki pod kubki wykonane zostały ręcznie z jasnej gliny szamotowej i pokryte szkliwem w kolorze głębokiej czerwieni oraz starego ciemnego złota.
Od spodu podstawki zostały podklejone 4 niewielkimi kółeczkami, dzięki którym podstawki nie rysują powierzchni.
Nadają się do codziennego użytku, mogą być także niezobowiązującym, a jednak wyjątkowym upominkiem.

Na zamówienie mogę wykonać podstawki w dowolnej kolorystyce oraz ilości, a także zaproponować inne elementy utrzymane w tej samej tonacji (patery, misy, zestawy deserowe).

Średnica: 10cm, grubość: 0,6cm

30 zł.

Zielone podstawki / Sprzedane- zamów podobny

Podstawki pod kubki wykonane zostały ręcznie z jasnej gliny szamotowej. Pokryte zostały szkliwem w intensywnie zielonym kolorze.

Od spodu podstawki zostały podklejone 4 niewielkimi kółeczkami, dzięki którym podstawki nie będą rysować powierzchni.
Nadają się do codziennego użytku, mogą być także niezobowiązującym, a jednak wyjątkowym upominkiem.

Na zamówienie mogę wykonać podstawki w dowolnej kolorystyce oraz ilości, a także zaproponować inne elementy utrzymane w tej samej tonacji (patery, misy, miseczki na drobne przekąski, zestawy deserowe).

Średnica: 10cm, grubość: 0,6cm

30 zł.

Srebrno-niebieskie podstawki pod kubki

Kwadratowe podstawki wykonane zostały z jasnej gliny i pokryte dekoracyjnym szkliwem w kolorze stalowo-niebieskim z granatowymi i czarnymi przebarwieniami. Spód podstawek podklejony filcem, który zapobiega rysowaniu powierzchni, na której leżą.

Długość boku: 9cm, grubość: 3mm

30 zł.

Zielone z pomarańczową nutką / Sprzedane- zamów podobny

Te okrągłe podstawki pod kubki wykonane zostały z jasnej gliny i pokryte szkliwem w kolorze głębokiej zieleni oraz energetycznej pomarańczy, spod której przebija delikatny wzorek. Podstawki od spodu podklejone filcem, który zapobiega rysowaniu powierzchni,na której leżą.

Grubość: 0,4cm, średnica: 9cm.

30 zł.

1 | 2 | 3

Copyright © 2010 Arven