Patery i Talerze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Czerwona patera / Sprzedane- zamów podobny

Efektowna patera ceramiczna pokryta intensywnym czerwonym szkliwem, a na zewnątrz piaskowym.

Doskonała na owoce, ciasto i inne przysmaki.

Średnica: 40cm
Wysokość: 5cm

140 zł.

Z koperkową dekoracją / Sprzedane- zamów podobny

Patera ceramiczna o nieco surowym charakterze. Ozdobiona została motywem roślinnym, który podkreślony został ciemnym szkliwem. W paterę wtartych zostało kilka jasnych szkliw.

Naczynie doskonałe na owoce, ciasteczka i inne słodkości.

Długość boku: 25cm
Wysokość: 1,5-4cm

80 zł.

Czekoladowe z nutką zieleni / Sprzedane- zamów podobny

Patera wykonana została z brązowej gliny i pokryta zielonym szkliwem efektowym. Ładnie widoczne są siatki żyłek liścia, w kolorze zielonym oraz fioletowym. Liść może być stosowany jako patera na ciastka lub owoce. Może być to również większy świecznik lub podstawka na drobiazgi.

Wysokość: 3,5-6cm , długość: 29cm, szerokość: 24cm

100 zł.

Brązowy licść / Sprzedane- zamów podobny

Duża okazała patera w kształcie liścia wykonana została z jasnej gliny o pokryta brązowym szkliwem.

Sama w sobie stanowi ładną ozdobę wnętrza. Świetnie nadaje się tez na owoce i słodkości. Może służyć także jako podstawka pod świece.

Długość: 37cm
Szerokość: 23cm
Wysokość: 1,5-4cm

120 zł.

Z nutką czerwieni / Sprzedane- zamów podobny

Liść w kształcie serca wykonany został ręcznie z ciemnej gliny. Jego powierzchnię zdobią liczne zagłębienia, w które wtarte zostało czerwone szkliwo.

Patera świetnie nadaje się do podawania różnego rodzaju słodkości i owoców. Może służyć także jako dużą podstawka pod świecę.

Długość: 30cm, szerokość: 25,5cm, wysokość: 2-5,5cm

90 zł.

Liściaste zielenie- duża / Sprzedane- zamów podobny

Duża Petra w kształcie liścia wykonana została z jasnej gliny i pokryta intensywnie zielonym szkliwem. Wniknęło ono w zagłębienia uwypuklając strukturę liścia. Wnętrze patery pokryte zostało również szkliwem transparentnym nadając jej bardzo delikatnego połysku.

Wysokość: 3-10,5cm, długość: 30cm, szerokość: 26cm

110 zł.

Patera- Jak rzeka lawy / Sprzedane- zamów podobny

Ciekawa patera w kształcie liścia z licznymi zagłebieniami i delikatnie wygiętymi bokami. Wykonana zotała ręcznie z ciemnej gliny, pokryta intensywnie czerwonym szkliwem, które wniknęło w najgłębsze żyłki. Płytsze zagłębienia szkliwo zabarwiło na szaro-niebieski kolor. Połaczenie gorącej czerwieni i chłodnego szaro-niebieskiego koloru stanowi bardzo ciekawe połączenie.

Wysokość:4,5-6,5cm szerokość:22cm, długość:31cm

110 zł.

Czarna koronka / Sprzedane- zamów podobny

Kwadratowa patera wykonana ręcznie z jasnej gliny ozdobiona wyrazistym koronkowym wzorem, który pokryty został czarnym szkliwem. Można na niej podawać owoce, ciasto i inne słodkości. Do kompletu misa, która znajduje się w zakładce Misy i miseczki.

Jeden róg figlarnie zadarty nieco wyżej;)

Długość boku: 25cm, wysokość: 2,5cm.

80 zł.

Patera- Z akcentami czerwieni / Sprzedane- zamów podobny

Bardzo duża patera w kształcie liścia z licznymi zagłebieniami. Wykonana ręcznie z ciemnej gliny, pokryta intensywnie czerwonym szkliwem, które wniknęło w najgłębsze żyłki. Płytsze zagłębienia szkliwo zabarwiło na szaro-niebieski kolor. Połaczenie gorącej czerwieni i chłodnego szaro-niebieskiego koloru stanowi bardzo ciekawe połączenie. Wysokość: szerokość:, długość:

Wysokość:10cm, szerokość:29cm, długość: 36cm

100 zł.

Czy to liść czy to serce / Sprzedane- zamów podobny

Liść wykonany został z brązowej gliny i pokryty czerwonym szkliwem efektowym. Ładnie widoczne siatki żyłek liścia, piękne jesienne kolory.

Listek może być stosowany jako patera na ciastka lub owoce. Może być to również większy świecznik lub podstawka na drobiazgi.

Długość: 20-22cm, szerokość: 22cm, wysokość: 4,5-6cm

80 zł.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Copyright © 2010 Arven