Anioły

1 | 2 | 3 | 4Anioł magnes 2 / Sprzedane- zamów podobny

Aniołek- magnes wykonany został ręcznie z jasnej gliny. Suknia anioła jest w kolorze brązowym z dekoracyjnymi złotymi drobinkami, a jego skrzydła pokryte zostały perłowym szkliwem.

Anioł ciekawie będzie prezentował się na lodówce zdobiąc kuchenne wnętrze. Może być także miłym niezobowiązującym upominkiem.

Możliwe jest zamówienie anioła w dowolnych kolorach oraz dowolnej wielkości (także z opcją powieszenia na ścianie).

Szerokość: 4,5-7,5cm
Wysokość: 11,5cm

21 zł.

Anioł magnes 1 / Sprzedane- zamów podobny

Aniołek- magnes wykonany został ręcznie z jasnej gliny. Suknia anioła jest w kolorze fioletowym, a jego skrzydła pokryte zostały białym szkliwem z dekoracyjnym drobinkami.

Anioł ciekawie będzie prezentował się na lodówce zdobiąc kuchenne wnętrze. Może być także miłym niezobowiązującym upominkiem.

Możliwe jest zamówienie anioła w dowolnych kolorach oraz dowolnej wielkości (także z opcją powieszenia na ścianie).

Szerokość: 6cm
Wysokość: 9,5cm

21 zł.

Anioł w zieleni / Sprzedane- zamów podobny

Anioł wykonany został ręcznie z jasnej gliny. W jego suknię wtarte zostało szkliwo, które nadało jej ciepłą barwę z nutkami brązu. Skrzydła anioła i misa, którą trzyma na kolanach pokryte zostały intensywnie zielonym, soczystym szkliwem. Połyskliwe zielone szkliwo skrzydeł i sukni ładnie kontrastuje z matową fakturą sukni.

Anioł będzie ładną i ciekawą ozdobą każdego wnętrza- jego misa idealnie nadaje się na świeczkę typu tealight.

Wysokość: 17cm + 17cm suknia
Szerokość skrzydeł: 9cm

60 zł.

Anioł w metalicznej sukni / Sprzedane- zamów podobny

Anioł wykonany ręcznie pokryty szkliwem w zdecydowanych kolorach. Suknia anioła jest w kolorze srebrno- metalicznym. W świetle przybiera tęczowe kolory podobne do rozlanej benzyny. Nietypowe skrzydła i element sukienki pokryte zostały szkliwem o intensywnie czerwonym kolorze, spod którego miejscami prześwituje naturalny kolor gliny.

Wysokość: 34cm, szerokość skrzydeł: 10cm

55 zł.

W sukni z serduszkiem / Sprzedane- zamów podobny

Anioł ceramiczny został ręcznie wykonany z jasnej gliny. W suknię anioła wtarte zostało czarne szkliwo, które po wypaleniu przybrało szarą barwę. Serce na sukni aniołka oraz skrzydła są w kontrastowym, intensywnie czerwonym kolorze. Suknia jest matowa, a serce i skrzydła gładkie w dotyku i błyszczące.

Może być ciekawym i niebanalnym walentynkowym upominkiem.

Wysokość: 19,5cm, szerokość skrzydeł: 9,5cm

42 zł.

Z sercem w dloniach / Sprzedane- zamów podobny

Anioł wykonany został ręcznie z jasnej gliny. Suknia anioła pomalowana została perłowym szkliwem, spod którego prześwituje naturalny kolor gliny. Skrzydła i serce są w kolorze intensywnej czerwieni.

Wysokość: 25,5cm, szerokość skrzydeł: 10,5cm

42 zł.

Anioł w czerwieni / Sprzedane- zamów podobny

Anioł wykonany został ręcznie z jasnej gliny. Suknia pokryta została w nieregularny sposób czerwonym szkliwem, spod którego przebija naturalny kolor gliny. W skrzydła także wtarte zostało czerwone szkliwo, które widoczne jest jedynie w zagłębieniach.

Wysokość: 25cm, szerokość skrzydeł: 10cm

42 zł.

Anioł z kwiatową misą / Sprzedane- zamów podobny

Anioł wykonany został ręcznie z jasnej gliny. W jego suknię wtarte zostało szkliwo, które nadało jej ciepłą barwę z nutkami brązu. Skrzydła anioła i kwiatowa misa pokryte zostały efektowym czerwonym szkliwem, spod którego przebija naturalny kolor gliny.

Anioł będzie ładną i ciekawą ozdobą każdego wnętrza- jego kwiatowa misa idealnie nadaje się na świeczkę typu tealight.

Wysokość: 17cm + 15cm suknia
Szerokość skrzydeł: 9cm

60 zł.

Aniołek ceramiczny na lodówkę / Sprzedane- zamów podobny

Aniołek wykonany został ręcznie z jasnej gliny. Głowa oraz skrzydełka pokryte zostały szkliwem w pięknym perłowym kolorze, które bardzo ładnie mieni się. Sukienka ma kolor niebiesko-srebrno-metaliczny.

Możliwe jest wykonanie na zamówienie dowolnej ilości aniołków w wybranych przez Państwa kolorach.

Wysokość: 12cm, szerokość: 9,5cm

15 zł.

Z kwiatkiem w dłoniach / Sprzedane- zamów podobny

Jasna glina, z której wykonany został anioł, pokryta została białym matowym szkliwem z dekoracyjnymi brązowo-złotymi paproszkami. Skrzydła anioła oraz kwiatek pokrywa piękne ciemne szkliwo, które mieni się w świetle słonecznym.

Wysokość: 22cm, szerokość skrzydeł: 9cm

38 zł.

1 | 2 | 3 | 4

Copyright © 2010 Arven